Naujienų prenumerata
    Pradžia  Naujienos

Poezijos parkas Marijampolėje: „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“...

2013-05-22
(TPA LS Kauno poskyrio pirmininkas Darius Banėnas (keliautojas ir rašinio autorius))

Kelionių manijos apsėsti žmonės (mūsų šeima būtent tokia) nuolat jaučia kelionių ilgesį. Esam įsitikinę, kad keliaudami ir pamatydami naujas gražias vietas, kartu praleisdami laiką su šeima naujai atrandame ir patys save...Todėl praeitą savaitgalį ir mes nusprendėme „atidaryti“ vasaros sezoną ir tęsti tradicinį „žygį“ po Lietuvos miestus ir miestelius. Pagalvojau, kad mūsų trumpi kelionių aprašymai (žadam keliauti ir toliau) gali būti naudingi ir kitiems, o jei bus galima sužinoti ir apie Jūsų atrastas vietoves, bus dar smagiau. 

Šį kartą ilgai galvos nesukom, o prisiminę mūsų marijampoliečių draugų pasakojimus apie praeitais metais atidarytą Poezijos parką susiruošėm į kelionę.

Taigi, šeštadienį, mūsų nedidelė kompanija: aš, Simona ir Liuksas (čia toks Vakarų Škotijos baltojo terjero vardas) išlėkėm Marijampolės link.

Parko ilgai ieškoti nereikėjo, nes jis yra pačiame miesto centre, vienu šonu prisišliejęs prie Šešupės. Tik įžengus į parką mus pasitiko vaizdingi fontanų stulpai, kameriniams renginiams skirta „amfiteatrinė“ aikštė ir kriokliukais vingiuojantis Javonis.

Reikia pripažinti, kad tai tikrai puiki poilsio oazė, kur gali pasivaikščioti vingiuotais takeliais, ištiesęs kojas pasėdėti ant suoliuko, ar tiesiog akimis paganyti teškantį vandenį... Tiesa, visai šalia parko yra kavinė, taigi, grožėtis vaizdais galima tiesiog iš kavinės terasos besiurbčiojant kavą ar... kitą gėrimą... tik nepamirškit, kad atvažiavot automobiliu...

Pora valandų prabėgo nepastebimai greitai. Taigi, pasukom namų link ir riedėdami bandėm niūniuoti V. Kernagio dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“...NuotraukosSTRAIPSNIO KOMENTARAI
Vardas El. paštas

Komentaras
6+8=


Laukeliai vardas ir komentaras, bei pateiktų skaičių
aritmetinis veiksmas yra privalomi.
El. pašto adresas nebus rodomas viešai.


 
2000 © IPA Lithuania. All rights reserved Vytautas Pliuskus
Questions and comments: ipa@post.omnitel.net